Groupe PSA Türkiye’den Citroen bayileriyle ilgili önemli açıklama

341
Citroen markasının Türkiye’deki faaliyetlerini 4 Mart 2019 itibariyle yürütmeye başlayan Groupe PSA Türkiye, Citroen’in 28 adet mevcut yetkili satıcısı ile ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre Groupe PSA Türkiye, Citroen’in 28 adet mevcut yetkili satıcısı ile yeni sözleşme imzaladı. Groupe PSA Türkiye bünyesinde faaliyetlerine devam edecek olan Citroen markası, Türkiye’de 28 adet yetkili satıcı ve 34 adet satış noktasında temsil edilecek.

Citroen satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerinin kesintisiz ve aksama olmaksızın devam edeceğini belirten Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille; Citroen markasını yıllardır bilen mevcut Citroen yetkili satıcıları ile yola devam edecek olmalarının bir avantaj olduğunun altını çizdi. Cornuaille; “Citroen markasını neredeyse çeyrek asırdır Türkiye’de temsil eden yetkili satıcıların başta da belirttiğimiz gibi neredeyse tamamına yakınıyla yolumuza devam ediyoruz. Markamızı Türkiye’de başarıyla temsil edeceğimizden hiç bir kuşkumuz yok” diye konuştu.