Motobike İstanbul Fuarı 21 Şubat’ta kapılarını açıyor

1487

21-24 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Motobike İstanbul Fuarı, tüm yıl bu etkinliği bekleyen motosiklet tutkunlarını ağırlayacak.

Yüz bin kişinin üzerinde ziyaretçi bekleyen ve her yıl olduğu gibi bu sene de seminerler ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Motobike İstanbul’un ana sponsoru madeni yağ üreticilerinden Motul oldu…

Dünya’da MV Agusta, Ural gibi motosiklet üreticilerinin dolum yağı, aynı zamanda Honda Racing Team gibi Dakar’ın en zorlu koşullarında yarışan fabrika takımlarının sponsoru olan ve Moto GP, World SBK, WEC gibi yarışların teknoloji partnerliğini yapan Motul, Türkiye pazarında da motosiklet kullanıcılarının sevilen madeni yağ markası olmaya devam ediyor.

“Motosiklet sektörünün zor bir sene geçirdiğini biliyoruz”

Motobike Istanbul’a bu sene ana sponsor olarak katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Motul Türkiye Genel Müdürü Dmitry Bakumenko; “2018 senesinde Türkiye’de yaşanan ekonomik hareketlilik sebebi ile motosiklet sektörünün zor bir sene geçirdiğini biliyoruz ancak biz fuarların önemine inanıyor ve üreticiler ile hizmet sağlayıcıların son kullanıcılar ile buluştuğu bu fuarda yer almaktan ötürü mutluluk duyuyoruz” dedi.

Messe Frankfurt Istanbul’un başarısı

Özellikle fuarın son 3 senedir yukarı giden bir ivmelenmesi olduğuna dikkat çeken Dmitry Bakumenko, bu konuda Messe Frankfurt Istanbul’un başarılarına dikkat çekerek şunları söyledi; “Bu konuda fuar organizatörü Messe Frankfurt Istanbul’u tebrik etmek gerek. Yüzbinlerin ağırlandığı bu fuarı organize etmek, ilgiyi ayakta tutmak kolay olmamalı. İş birliğimiz her yıl arttı ve bu sene bu ana sponsorlukla perçinlendi. Dilerim uzun seneler motosiklet kullanıcıları ile bu fuarda buluşmaya devam ederiz.”