Offroad’da yarış heyecanı İstanbul’un kalbine taşınıyor

519

Offroad’da yarış heyecanı İstanbul’un kalbine taşınıyor: Bu sene ilk kez düzenlenecek Turkcell Platinum Offroad Challenge, 24 takım ve 48 spor tutkununu İstanbul’un tam ortası Maslak’ta buluşturuyor. 3 etap ve 9 istasyondan oluşan organizasyon 200 dönümlük arazinin üzerine kurulu Turkcell Platinum Offroad Park’ta gerçekleştirilecek.

Spor tutkunları şehrin içindeki offroad parkıyla buluşturan Turkcell Platinum, şimdi de offroad tutkunlarını özel bir turnuva düzenliyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek Turkcell Platinum Offroad Challenge yarış turnuvasında, 24 takım ve 48 offroad tutkunu yarışacak. Katılımcılar, İstanbul Maslak’taki Turkcell Platinum Offroad Park’ta, 18 Kasım Pazar günü, 3 etap ve 9 istasyonda mücadele edecek.

Turkcell Platinum Offroad Park’ta özel olarak hazırlanmış parkurda yapılacak olan mücadelede yarışçılar, Bozuk Zemin İstasyonu, iki farklı açıdaki Yanal Geçiş İstasyonu, Vibrasyon İstasyonu, Likit Zemin İstasyonu, Denge İstasyonu, iki farklı açıdaki Yükselti ve Eğim İstasyonu ve Kaya Geçişi İstasyonu’nu en az hatayla tamamlamaya çalışacak.

İsmail Bütün: “Spor dünyasına yeni bir yarış organizasyonu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Yedi ay önce kapılarını açan Turkcell Platinum Offroad Park’a yoğun bir ilgi olduğunu dile getiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Platinum’da hayata geçirdiğimiz sürpriz yeniliklerden biri olan Offroad Park’la, müşterilerimizin hayatına daha fazla keyif, konfor ve hız katıyoruz. Şimdi de aynı alanda, spor dünyasına yeni bir yarış organizasyonu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turkcell Platinum’la hem müşterilerimize farklı dünyaların kapılarını açmaya hem de TURKSPORU’na katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.