22 Eylül 2017 Cuma

Adil Küçüksarı liderliğini koruyor

2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5’inci yarışı olan İstanbul Rallisi’nde Sınıf N klasmanında üçüncü olan Neo Motorspor takımından Adil Küçüksarı Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki sınıf liderliğini korumayı sürdürüyor.

13 Eylül 2017 Çarşamba 15:03
Bu haber 123 kez okundu
Adil Küçüksarı liderliğini koruyor
"Yüksek motivasyonumuzla sezon sonu şampiyon
olacağımıza dair inancımız tam"

Bu sezon Türkiye Ralli Şampiyonası’nı Neo Motorspor adına,  Mitsubishi  EVO IX ile CPM Yazılım ana sponsorluğunda kovalayan Adil Küçüksarı, İstanbul Rallisi’nden sonra şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaştığına dikkat çekerek, şunları anlattı; “Şampiyonanın sonuna yaklaşırken, evimiz İstanbul’da zorlu bir hafta sonu geçirdik. Geçen hafta Balkan Ralli Şampiyonası’ndan çıkıp İstanbul Rallisi’ne hazırlanmak oldukça yorucuydu. Yarış öncesi yaşadığımız motor problemi sebebiyle otomobil değiştirmek zorunda kaldık. Konsantrasyonumuzu kaybetmeden hata yapma lüksümüz olmadan yarışı tamamlama arzusundaydık ve klasmanımızda üçüncü olduk. Yarışın son etabı şampiyonaya ekstra puan verdiği için tüm gücümüzü oraya sakladık ve Powerstage 2’incilik puanı alarak Sezonun bitimine iki yarış kala, 2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Yüksek motivasyonumuzla sezon sonu şampiyon olacağımıza dair inancımız tam."


Zorlu Sliven Rallisi'nden başarı çıkardı
Hatırlanacağı üzere, Adil Küçüksarı 1-3 Eylül tarihlerinde Bulgaristan'da yapılan Sliven Rallisi’ne katılmış, yarışın başında yaşadığı motor arızası nedeniye zor anlar geçirmişti. Yaşadığı bütün aksiliklere rağmen yarışı tamamlamayı başaran Küçüksarı, ERT2 klasmanında üçüncü olmuştu.

GAZETE MANŞETLERİ

300x250

ARŞİV