22 Eylül 2017 Cuma

Tünel hikayen varsa, kazanabilirsin!

Avrasya Tüneli, insanların hayatını olumlu yönde nasıl etkilediğini yaşanmış gerçek olaylarla anlatmak için sosyal medyada “Tünel Hikayeleri” adıyla bir yarışma düzenliyor.

10 Eylül 2017 Pazar 13:16
Bu haber 144 kez okundu
Tünel hikayen varsa, kazanabilirsin!
Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından düzenlenen yarışma, Avrasya Tüneli sayesinde yaşanan mutlu ve duygusal anları tüm toplumla paylaşabilmeyi hedefliyor. 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında #TünelHikayeleri etiketiyle (hashtag) Twitter’da paylaşılacak olan ilgili videolar seçici kurul tarafından değerlendirilecek ve 4 kişi Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefon ile ödüllendirilecek.


#TünelHikayeleri
Tünel Hikayeleri Yarışması’na katılım ve ödül kazanma şansı için, 11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, kendi hayatlarına dokunan en güzel Avrasya Tüneli hikayelerini Twitter’da, maksimum 2 dakikalık video formatında ve #TünelHikayeleri etiketiyle paylaşmak yeterli olacak. #Tünel Hikayeleri etiketiyle paylaşılacak olan ilgili videolar, Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. yöneticilerinden oluşan Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve her haftanın kazanan videosu belirlenecek.


4 Adet Samsung Galaxy Note 8 Hediye
11 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasındaki dört hafta boyunca yüklenen videolar, hafta bazında değerlendirilecek ve toplamda kazanan dört video sahibine birer adet Samsung Galaxy Note 8 hediye edilecek.
Yarışmaya 18 yaşından büyük ve Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden herkes katılabilecek. Yarışmaya katılım şartları ve diğer detaylar için www.avrasyatuneli.com adresi ziyaret edilebilir.

GAZETE MANŞETLERİ

300x250

ARŞİV