2020 Özel Seri Opel’lerde avantajlı kampanya!

2702
2020 Özel Seri Opel’lerde avantajlı kampanya!

Opel, 2020 özel seri otomobilleri için, Mayıs ayına özel avantajlı kampanya başlattı.

Stoklarla sınırlı 2020 özel seri otomobillerini geçtiğimiz ay müşterileri ile buluşturan Opel, yeni Corsa ve yeni Astra modellerinin yanısıra Crossland X, Grandland X ve Insignia modellerinde de 2020 özel seri imkanı sunuyor.

Sınırlı stok ve avantajlı koşullar

Opel Türkiye web sitesinden ulaşılabilen form aracılığı ile model ve donanım seçildiği takdirde otomobillerin fiyat bilgilerine erişilebiliyor. Opel showroom’larına ve dijital platformlarına hareket kazandıran Opel’in 2020 özel seri otomobilleri sınırlı stok ve avantajlı koşullar sebebiyle ilgi görüyor.

Yeni Corsa, Mayıs ayına özel 129.200TL

Segmentinde ilk defa sunulan sekiz vitesli otomatik şanzımanı, IntelliLux LED® Matrix farları, üstün sürüş dinamikleri, çekici tasarımı ve gelişmiş sürüş destek sistemleri ile kısa sürede sınıfının en gözde modellerinden biri olan Opel’in efsane modeli yeni Corsa ise, Mayıs ayına özel 129.200TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.

Müşterileri ile buluştuğu ilk günden bu yana, segmentinde iddiasını kanıtlamış motor ve şanzıman seçenekleri ile büyük ilgi uyandıran Astra HB modeline 176.300TL’den başlayan kampanyalı fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Alman otomobil üreticisi; amiral gemisi Insignia için Mayıs ayında, giriş seviyesinde bile birçok yüksek teknolojiye sahip özelliği bünyesinde barındıran Insignia Enjoy modelini 259.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Opel Grandland X SUV 205.900TL

Opel’in SUV modellerinden Crossland X 165.000TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulurken, Opel Grandland X SUV modeline 205.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

60.000TL’ye 20 ay vade imkanı

Alman otomobil devi Opel, Mayıs ayında Opel sahibi olmak isteyen müşterilerine belirli modellerinde 60.000TL’ye, 20 ay boyunca, %0,99 faizli kredi seçeneği ile iddialı bir finansman kampanyası da sunuyor. Opel severler, belirli Opel modellerinde geçerli olan bu özel finansman kampanyası sayesinde ilk taksit ödemelerini Eylül ayına kadar erteliyor ya da Opel’in seçili modellerinde nakit indirim opsiyonundan faydalanıyorlar.