2023 Türkiye Ralli Şampiyonası Rally Bodrum ile başlıyor

3512

2023 Türkiye Ralli Şampiyonası, Ace Of Mice En İyi Spor Etkinliği branşında jüri özel ödülü alarak “ilk ödüllü ralli” ünvanını kazanan Rally Bodrum ile 14 Nisan’da başlıyor.

Karya Otomobil Spor Kulübü (KAROSK) tarafından 14-16 Nisan tarihlerinde düzenlenen ralli, Bodrum’un en büyük spor organizasyonları arasında yer alıyor.

69 otomobil ve 138 sporcunun katılımıyla koşulacak sezonun ilk rallisinin start seremonisi, 14 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Bodrum’un doğal güzelliklerini gözler önüne seren ve Mumcular, Mazı, Etrim bölgelerinde yer alan etaplarda iki gün boyunca devam edecek olan mücadele, 16 Nisan Pazar günü Be Premium Hotel’deki finiş seremonisi ve ödül töreni ile son bulacak.

‘Çifte Bayram İçin Çocuklara Hediyeni Al, Starta Gel’ sloganı ile deprem bölgesindeki çocuklara yönelik bir kampanya başlatan organizasyon, start seremonisinde toplayacağı oyuncakları, bayram simgesi olan ayakkabıları ve diğer hediyeleri Bodrum Gönüllüleri işbirliği ile deprem bölgelerine göndererek çocuklara ulaştırılacak.

En kapsamlı otomobil haberleri www.otoaktuel.com.tr’de….