24 Kasım Cuma gününe; yani Black Friday’e özel

3164
Eş zamanlı olarak İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere, Hollanda ve Belçika’da da gerçekleşecek olan kampanya indirim çılgınlığına yakışır cinsten…

Kurumlara uzun dönem operasyonel araç filo hizmeti sunan TEB Arval, dünyada indirim çılgınlığının yaşandığı Black Friday’e özel bir kampanya ile katılıyor. Kampanya kapsamında 24 Kasım 2017 Cuma günü, stoklarla sınırlı MERCEDES C 200 D COMFORT’ı, toplamda 15.000 TL indirim ile kiralama imkanı sağlıyor.

KOBI’lere özel kampanya eş zamanlı olarak İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere, Hollanda ve Belçika Arval’de gerçekleşecek.

Operasyonel kiralama alanında Kobi’lerin ihtiyaçlarına göre uzmanlaşmış ekibi ile sayısı 1 ile 10 arası araca sahip firmalara butik operasyonel kiralama ve filo yönetimi hizmeti sunan TEB Arval Kobi Çözümleri, kampanya kapsamında 24 Kasım 2017 Cuma günü, stoklarla sınırlı olan MERCEDES C 200 D COMFORT’ı, 45 aylık kiralamalarda, toplam kiralama bedeli üzerinden 15.000 TL indirim ile müşterilerine sunacak.

Kampanya kapsamında kurumlar, bakım ve onarım hizmeti, hasar yönetimi, güvenli sürüş eğitimleri, profesyonel 7/24 yol yardımı, kaza yönetimi, yedek araç hizmetlerine ek olarak %4,5 yakıt indirimi ve 15 TL’den başlayan fiyatlarla araç takip sistemine sahip olabilecekler.

Black Friday kampanyası için 20 Kasım 2017 Pazartesi gününden itibaren firmanın web sitesinden geri sayım başlayacak. Kampanyadan ilk haberdar olmak isteyen kurumlar için ön talep formu Pazartesi günü açılacak.