Mercedes-Benz E-Serisi ailesinin tümü testteydi…

Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında yenilenen E-Serisi ailesinin üyeleriyle Türkiye’deki ilk basın test sürüşünü gerçekleştirdi.

3897

İstanbul’dan başlayıp Trakya Bölgesi’nde Istranca Dağları’nın eteğindeki Arcadia Bağları’na uzanan rotada gerçekleştirilen test sürüşünde tüm Mercedes-Benz E-Serisi ailesi deneyimlendi. Organizasyonda basın lansmanı yapılan, E-Serisi ailesinin en genç üyesi olan Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet Türkiye yollarına ilk kez çıktı.

E 180 Sedan AMG…

Yarım asırdır Türkiye ekonomisine üretim ve istihdam alanlarında önemli katkılarda bulunan Mercedes-Benz Türk‘ün Türkiye‘de ilk kez düzenlediği ve Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Direktörü Şükrü Bekdikhan’ın katılımıyla gerçekleştirilen basın test sürüşü organizasyonu İstanbul’da Kemer Country‘deki buluşmayla başladı. Test araçları ile Mercedes me connect uygulamasının tanıtılmasının ardından start verilen test sürüşünde, TEM otoyolu üzerinden

E 300 Cabriolet…

Çerkezköy‘e ulaşan 119 kilometrelik ilk etabın sonunda Tekirdağ Pınar Bulvarı üzerindeki araç değişim noktasına ulaşıldı. Değişim noktasındaki Mandalı Restoran’da verilen kısa bir aranın ardından Trakya’nın Poyralı, Hamzabey, Tatarköy, Hamitabat köylerinden geçerek Arcadia bağlarına ulaşan 110 kilometrelik rotada Mercedes-Benz E-Serisi ailesinin araçları deneyimlendi.

E 220 d 4MATIC Coupé AMG…

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Hamitabat Köyü’nde sonlanan basın test sürüşünün ardından katılımcılar, Istranca Dağları‘nın altında uzanan vadide 200 hektarlık bir arazide üzüm bağları, şato tipi üretim hanesi, meyve bahçeleri, bostanları, meşe koruları ve irili ufaklı çiftlikleri ile gastronomi merkezi olarak tasarlanan Arcadia Bağları’nda düzenlenen geziye katıldı. Gece ise katılımcılar önce Bakucha Otel’in

E 220 d 4MATIC Sedan Exclusive…

Arcadia Bağları’na hakim manzarasında gün batımı seyrinde, ardından Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Direktörü Şükrü Bekdikhan ve Mercedes-Benz Türk yöneticilerinin katıldığı akşam yemeğinde buluştu. Basın test sürüşünün ikinci gününde Hamitabat Köyü’nde sürücülerin Mercedes-Benz E-Serisi ailesinin farklı modellerini deneyimleyebildiği test sürüşünün ardından katılımcılar, TEM otoyolu üzerinden İstabul’a döndü.


“E-Serisi ailesinin yeni üyeleri ile çıtayı yukarı taşıdık“

E 180 Sedan AMG, kokpit…

Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Direktörü Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Türk olarak, yarım asırdır hedefimiz mükemmel müşteri deneyimini her alanda gerçekleştirmek oldu ve bu yolda yürümeye devam ediyoruz. Geçen yıl Türkiye’de otomobil pazarında yeni bir satış rekoruna imza attık ve Premium Segment’in 1 numaralı markası olduk. 2017 yılına da önceki yıllardaki başarılarımızı sürdürme kararlılığı ile yola çıktık. Bu yıl, Mercedes-Benz E-

E 300 Coupé AMG…

Serisi ailesinin yeni üyeleri olan All-Terrain ve Coupé modellerini Türkiye’de satışa sunarak markamızın tutkunlarının beklentilerini karşılarken basın test sürüşümüzde ilk kez deneyimle fırsatı bulduğumuz E-Serisi Cabriolet‘yi de Ağustos ayında satışa sunarak çıtamızı daha da yükselttik. Kuruluşumuzun 50. yılında E-Serisi ailesi ile basın mensuplarını bir araya getirmekten memnuniyet duyuyoruz. Bizim için de ilk olan ve bu nedenle ayrı bir heyecan yaratan basın test sürüşümüzde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum“ dedi.

E 220 d 4MATIC All-Terrain…