Fiyat avantajlı ‘Akıllı Kasko’

2490

 ‘Akıllı Kasko’ ile otomobil ve kamyonet sürücülerine çok daha avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı veriyor.

‘Akıllı Kasko’ alanlar, olası bir hasar durumunda ‘Birebir Hasar Danışmanı’ ve ‘Hızlı Hasar’ gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.
Sigorta sektöründe kaskoda yepyeni bir alternatif sunarak, bir ilke imza atan Allianz Türkiye; araç sahiplerine, ‘Akıllı Kasko’ ya  avantajlı fiyatlarla sahip olabilme imkanı sunuyor. Allianz, 14 yaşa kadar olan araçları teminat altına alan ‘Akıllı Kasko’ ürünüyle Allianz Akıllı Kasko Hasar Hizmet Noktaları’nda hasarın yüzde 100’ünü karşılanırken, diğer tamirhanelerde ise yüzde 25 muafiyet uyguluyor.
Hasar süreçlerini mobil uygulama üzerinden takip etmek mümkün
Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, hasar yönetiminin özel bir uzmanlık gerektirdiğine dikkat çekerek; “İsteğe bağlı olarak yaptırılabilinen kasko, sigortalının kendi aracı için koruma sağlayan bir ürün. Biz de ürün gamımıza eklediğimiz ‘Akıllı Kasko’ ile avantajlı fiyatlarla Allianz kalitesinde hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Bu ürüne sahip olan müşterilerimiz, muhtemel bir kasko hasarı gerçekleştiğinde,hasar süreçlerini mobil uygulamamız Allianz’ım üzerinden ya da internet sitemiz, çağrı merkezimiz ve acentelerimiz gibi farklı kanallarımızdan takip edebileceği gibi ‘Birebir Hasar Danışmanı’ ve ‘Hızlı Hasar’ gibi hizmetlerimizden de ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Müşterilerimiz adına tüm hasar sürecini takip edip, aşamalar hakkında bilgi veren ve evrak teminini kolaylaştırarak hızlı işlem sağlayan ‘Birebir Hasar Danışmanı’ ve eksper raporu sürecinin tamamlanmasını beklemeden, çok hızlı sürede onarım onayı veren ‘Hızlı Hasar’ hizmetlerimizin, ‘Akıllı Kasko’nun tercih edilmesini sağlayacak önemli çalışmalar olduğuna inanıyorum” dedi.