Akzirve Challenge 2. Ayak yarışı tamamlandı

3115

İSOFF organizasyonunda düzenlenen ve 3 ayrı ayaktan oluşan ‘Akzirve Challenge’ etkinliğinin 2. Ayağı, 12 Kasım’da Bahçeşehir’deki Strada proje arazisinde gerçekleşti.

İlk ayağı 17 Eylül’de yapılan Akzirve Challenge’ın 2. Ayağında 20 pilot değişik kategorilerde, farklı güçlere sahip 4×4 araçlar ikili kalkışlarla start alıp iç içe geçecek şekilde hazırlanmış iki parkurda zamana karşı yarıştılar.

Yarışma startını veren Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, “İSOFF iş birliğimizin devamı olan Akzirve Challenge 2. etap yarışması yine büyük ilgi gördü. Heyecan veren projeler üretmeye odaklanan bir kurum olarak desteklerimiz devam edecek. STRADA projemizin D parselinde düzenlenen yarışma vesilesi ile daire sahipleri, henüz yaşam başlamadan komşuluğu başlatan bu etkinlikte birbirlerini tanıma fırsatı buluyor” dedi.

‘Akzirve Challenge’ serisi ikinci yarışının sonuçları

20 aracın start aldığı ve yüksek bir tempoda gerçekleşen Akzirve Challenge’ın ikinci yarışında birincilik kürsüsüne Ali Doğaner çıktı. 2.’lik kürsüsünde Ali Saim Tekin, 3.’lük kürsüsünde ise Devrim Öztürk yer aldı.