Alfa Romeo Racing ORLEN ve ConceptD kampanyası başlıyor

18159
Alfa Romeo Racing ORLEN-acer

Alfa Romeo Racing ORLEN ve ConceptD İçin Hazırlanan İlk Reklam Kampanyası Bugün Başlıyor. Acer’ın yeni pazarlama programı, iş istasyonlarına ve dayanıklı PC’lere ilgi gösteren kullanıcıları hedefliyor

Acer, Alfa Romeo Racing ORLEN ile yaptığı iş birliğinin yeni adımlarını duyurdu. Resmi iş ortağı Acer ve Alfa Romeo Racing ORLEN birlikte çalışarak sosyal medya ve diğer dijital kampanyalar için etkileyici içerikler üretiyor.

Acer ve Alfa Romeo Racing ORLEN birlikte çalışarak sosyal medya ve diğer dijital kampanyalar için etkileyici içerikler üretiyor.

Acer, mühendislik ve üretim uygulamalarında tasarım ve simülasyon alanlarında çalışan kullanıcıları hedef alan “Designed to Race” (Yarışmak İçin Tasarlandı) temalı yeni bir kampanya başlattı. Kampanya bünyesinde ConceptD serisinden sabit ve mobil iş istasyonları ve monitörler yer alıyor.

Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan ikinci kampanya ise Acer’ın “ZOR KOŞULLAR İÇİN ÜRETİLDİ” temalı ENDURO serisi dayanıklı PC’lerine odaklanacak.“Yeni girişimleri görmek için sabırsızlanıyorum”

“Acer, yapılan iş birliği ve tüm Alfa Romeo Racing ORLEN takımı çevresinde son derece etkileyici bir pazarlama ve etkileşim stratejisi oluşturdu.” diyen Alfa Romeo Racing ORLEN Takım Lideri ve Sauber Motorsport AG CEO’su Frédéric Vasseur, “Bu çok heyecan verici bir gelişme. Önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacak girişimleri görmek için sabırsızlanıyorum.” şeklinde konuştu.

Formula 1 tarihinin en prestijli takımı

Acer Avrupa Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hajo Blingen ise şunları söyledi: “Formula 1 tarihinin en prestijli takımlarından biriyle iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Kurumsal çözümlerimiz için talep oluşturmak için kurumsal kanal ve perakende iş ortaklarımıza son derece etkileyici pazarlama programları sunuyoruz.”

360 derece bütünsel bir etkileşim stratejisi içeren her iki kampanya da ConceptD çözümleri ve Acer ENDURO dayanıklı PC’lerinin marka bilinirliğini ve güvenilirliğini artırmak için B2B konseptleri ve araçları sunuyor.

ConceptD serisinin tasarım, gelişim ve mühendislik süreçlerinde Alfa Romeo Racing ORLEN takımına nasıl yardım ettiği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sauber Şirketler Grubu hakkında

Sauber Şirketler Grubu üç operasyonel kurumdan oluşuyor: Alfa Romeo Racing ORLEN Formula One takımını yöneten Sauber Motorsport AG, prototip geliştirme ve eklemeli imalat konularına odaklanan Sauber Engineering AG ve fabrikadaki teknoloji harikası rüzgar tünelinde tam ve model ölçekte testler yapan ve aerodinamik alanında çığır açan yeniliklere imza atan Sauber Aerodynamik AG. Yakın bir şekilde çalışan ve bilgi paylaşımı yapan bu şirketler tüm iç ve dış projeleri 500’den fazla çalışan ile birlikte İsviçre’nin Hinwil kentindeki genel merkezde yürütüyor. Sauber, 1970 yılında kurulduğundan bu yana yarış tutkusunu içinde taşıyor.

Bu yenilikçi İsviçre şirketi son 50 yıldır başta Formula 1, DTM ve WEC olmak üzere birçok şampiyonada yarış araçlarının tasarımı, gelişimi ve üretimi için standartları belirliyor. Formula 1’e ilk kez 1993 yılında adım atan Sauber Motorsport AG, bu sporda faaliyet gösteren az sayıdaki geleneksel ve özel şirketten biri. 25 yıllık Formula 1 geçmişinin ardından şirket 2018’de Alfa Romeo ile uzun süreli bir ortaklığa girdi. Şirket 2020 sezonuna Alfa Romeo Racing ORLEN adıyla giriyor.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırıyor, tasarlıyor ve pazarlıyor.