Alonso’nun sevgilisi Linda Morselli’nin Volkswagen T-Roc aşkı

26234
Formula1 Dünyası’nın şampiyon pilotu İspanyol Fernando Alonso’nun iç çamaşırı mankeni İtalyan sevgilisi Linda Morselli, Volkswagen T-Roc tanıtımında, Volkswagen’in yeni SUV’una methiyeler dizdi.

Magazin dünyasının vazgeçilmez yıldızı olan İtalya’nın ünlü iç çamaşırı mankeni Linda Morselli Volkswagen T-Roc için, “Eşsiz bir karaktere sahip, macerayı keşfetmek için ideal bir araç. Sürüşüne hayran kaldım. Hem sempatik, hem karizmatik” dedi.

Valentino Rossi’den Fernando Alonso’ya!

İtalyan manken daha önce Moto GP dünyasının hırçın çocuğu ‘Doktor’ lakaplı Valentino Rossi ile uzun bir aşk yaşamıştı. “Motor dünyasına aşığım” diyen Linda Morselli, Formula1 yarışlarında da sevgilisi Alonso’yu hiç yalnız bırakmıyor.

İster 2 çeker, ister 4 çeker
Volkswagen’in yeni SUV modeli T-Roc, kompakt spor otomobillerin çevikliği ile SUV özelliklerini bir arada sunuyor. Başlangıç modeli 1.0 TSI, 115 PS güce sahip.. Ayrıca; 150-PS-Dizel ve 190-PS güç üreten 2 litrelik TSI 4Motion Sport versiyonu da mevcut. 2 çeker ve 4 çeker seçeneği ile sunulan T-Roc Avrupa’da 23 bin Euro’ya satılacak.