Anadolu Landini, müşterilerine Alpet Gold Card hediye ediyor

1655

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ünyüzde 50 – yüzde 50 ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, çiftçilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla akaryakıt dağıtım şirketi Altınbaş Petrol (Alpet) ile işbirliği yaptı.

Anadolu Landini ve Alpet arasında yapılan anlaşma kapsamında çiftçiler motorini yüzde 5 indirimle alabilecek.
Landini traktörlerin Türkiye’deki tek satıcısı ve 50-75 beygir gücü arasındaki dört modelden oluşan Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi olan Anadolu Landini, Landini traktör alan müşterilerine Alpet Gold Cardhediye ediyor.
Akaryakıt kampanyasından, Landini bayilerinden 1 Temmuz – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Landini marka traktör alan herkes yararlanabiliyor. Traktör alım kampanyası ile Alpet Gold Card sahibi olan çiftçiler motorin alımlarında altı ay süresince yüzde 5 indirim avantajı yaşayacak.
Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın,konuyla ilgili değerlendirmesinde; “Traktörlerimiz yüksek tork ile zorlu koşulların kolaylıkla üstesinden gelirken düşük yakıt tüketimi ile tasarruf sağlıyor.Bunun yanında Alpet ile birlikte müşterilerimize sunduğumuz yüzde 5 motorin indirimi ile kazanç katlanıyor” dedi
‘‘Çiftçilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz’’
Kampanya hakkında değerlendirmelerde bulunan Alpet Pazarlama ve İletişim Müdürü Burçak Ersever “Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki istasyonumuzla akaryakıt ve market hizmetlerimizi sürdürüyoruz. ‘Çiftçilerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek ülkemizin en önemli firmalarından Anadolu Landini ile işbirliği gerçekleştirdik. Anadolu Landini bayilerinden traktör alan çiftçilerimiz avantajlı Gold Card’a sahip olarak yakıtlarını indirimli alabilecek. Alpet olarak çiftçilerimizi desteklemeye devam edeceğiz” dedi.