Aprilia, Motobike İstanbul 2023’te gövde gösterisi yaptı!

1588

Performans ve güvenliği birleştiren teknolojisiyle İtalyan motosiklet devi Aprilia, Motobike İstanbul 2023’ten rüzgar gibi geçti.

İtalyan motosiklet devi Aprilia, Motobike İstanbul’da, tüm model ailesiyle fuarın yıldızlarından oldu. Türkiye temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in gerçekleştirdiği Aprilia, SR GT ve tüm teknolojik unsurların bir araya getirdiği Tuareg gibi yeni ve iddialı modelleriyle motosiklet tutkunlarının beğenisini kazanırken, RSV4 Factory, Tuono V4 ve Tuono V4 Factory gibi göz alıcı sporcularıyla da öne çıktı.

Performans ve güvenliği birleştiren teknolojisiyle Aprilia, Motobike İstanbul 2023’ten rüzgar gibi geçti. Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı İtalyan motosiklet devi, elde ettiği 54 dünya şampiyonluğuyla “Pistlerin Şampiyonu” olarak biliniyor.

Birbirinden iddialı modelleriyle Motobike İstanbul 2023’te gövde gösterisi yapan Aprilia, başarısını kanıtlamış modellerinin yanı sıra yeni modelleriyle de motosiklet tutkunlarının dikkatini çekmeyi başardı.

Büyük, yarışçı motosikletleriyle pistlerde edindiği deneyimi, küçük cc’li segmentlere başarıyla aktarmasıyla bilinen İtalyan motosiklet devi, Motobike İstanbul 2023’te bu özelliğinin en önemli örneklerinden SR GT ve pistlerdeki heyecanı, pist dışına taşıyan ünlü Tuareg modelleriyle fuarın yıldızlarından olmayı başardı. 180 cc’lik küçük hacimli motoruna rağmen tasarım ve teknik özellikleriyle büyük segment Aprilia’ları aratmayan SR GT, fuarın en önemli yıldız adaylarından oldu.

Markanın fuardaki bir diğer dikkat çekici modeliyse Tuareg oldu. Yarış pistlerindeki heyecanı pist dışına taşıyan ve Aprilia’nın beğenilen tüm teknolojik unsurlarını bir arada bulunduran Tuareg, asfalt kadar off-road şartlarında da kusursuz sürüşüyle segmentinin en iddialı modellerinden biri.

Fuarda tam kadro olarak yerini alan Aprilia’nın, RSV4 Factory, Tuono V4, Tuono V4 Factory ve RX modelleri de tüm versiyonlarıyla Aprilia standının sürekli dolu olmasını sağladı.

En kapsamlı motosiklet haberleri www.otoaktuel.com.tr’de….