Aracınızı servise götürme devri bitti

2506

Çelik Motor tarafından geliştirilen yeni mobil uygulama Praticar; araçla ilgili hasar, arıza, muayene, periyodik bakım, lastik değişimi gibi can sıkıcı durumlar için en pratik çözümü sunuyor.

Aynı zamanda özel şoför, oto kuaför, araç lojistiği hizmetleri de veren uygulama, IOS ve Android üzerinden cep telefonuna kolayca indirilebiliyor. Tüm işlemlerde, aracınız verilen adresten alınıp sorunu çözülerek yine aynı adrese teslim ediliyor

Çelik Motor’un geliştirdiği online platformu Praticar, hasar, arıza, muayene, periyodik bakım, lastik değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra özel şoför, oto kuaför ve lojistiği tek bir çatı altında toplayarak çalışan ve aracına vakit ayıramayanlar için destek oluyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

praticar.com internet adresinden veya IOS ve Android üzerinden uygulamayı indirip araç bilgileri girilerek sistemdeki tüm hizmetlere ulaşılabiliyor. Aracı sisteme eklerken verilen ruhsat bilgileri sayesinde muayene, bakım veya lastik değişim zamanlarının hatırlatmaları ücretsiz yapılarak asistanlık hizmeti de veriliyor.

Hizmetlerin tamamı Praticar uzmanlarının takibinde ve değerlendirmesinde yapılıyor. Araç servise ulaşıp detaylı inceleme yapıldıktan sonra gereken işlemler belirleniyor. Araç sahipleri serviste yapılacak işlemlerle ilgili her adımda bilgilendiriliyor ve müşteri onayıyla işlemler gerçekleştiriliyor. Praticar; garantisi bitmiş araçlara avantajlı fiyatlarla yetkili servisten hizmet alma imkanı sunuyor. Ayrıca yedek parçalara gelebilecek zamlar ve kur değişimlerinden etkilenmemek için sonraki dönemlerin bakımları da toplu olarak alınabiliyor.

Araç muayenesini de yapıyor

Araç muayenesi hizmetinde ise muayene öncesi ve sırasında istenilen tüm şartlar da sizin yerinize Praticar uzmanları tarafından yerine getiriliyor. Muayene öncesinde gerekli şartlar ve ihtiyaçlar da Praticar tarafından temin edilebiliyor.

Araç lojistiği artık çok pratik!

Sektöre bir yenilik getiren Praticar; özellikle mayıs-kasım döneminde yaz tatiline kendi araçlarıyla gitmek isteyenler için ideal bir hizmet olarak sunuluyor. Araçların gönderimleri 2 ila 5 gün içerisinde yapılabiliyor.

İstanbul ağırlıklı olarak hayata geçen ve müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak olan Praticar uygulamasının, önümüzdeki dönemlerde tüm bölgelerde yayılması hedefleniyor.