Aston Martin sahipleri bağ bozumu etkinliklerinde buluştu

6002

AMOC Aston Martin Owners Club Türkiye ailesi, Hotel CAELI’nin, devasa bir alana yayılan Porta CAELI bağlarında bağ bozumu deneyimine katıldılar.

Hotel CAELI, Türkiye’deki resmi Aston Martin sahiplerinden oluşan AMOC Aston Martin Owners Club Turkiye Kulübünü ve Kulüp Başkanı Bahman Burak BAYAT’ı, CAELI İş Geliştirme ve Organizasyon Müdürü Yiğit ÖZALPAY ile geliştirdikleri proje kapsamında kıymetli kulüp üyeleri ile deneyim dolu bir etkinlikte keyifle ağırladı.

CAELI Üretim Tesisi’nde üzümün yolculuğuna şahitlik eden Aston Martin Owners Club Türkiye üyeleri otel restaurantında sunulan coğrafi işaretli ürünlerin yanı sıra yine otelin ekolojik bahçesi ile çiftliğinden getirilen taze sebze, meyve, et ve süt ürünlerinin sunulduğu gastronomik deneyimin ardından, CAELI ürünlerinin asmadan kadehe yolculuğunu deneyimlediler.

Üzümün mucizevi etkileri

Aston Martin Owners Club Türkiye üyeleri Uzak doğulu uzman terapistler eşliğinde yorgunluklarını atarak, üzümün mucizevi etkilerini cilt ürünleriyle bedenlerinde de hissettikleri özel bir deneyim yaşadılar.

Aston Martin Owners Club Türkiye ailesinin en kalabalık ve ilk uzun yol etkinliğine ev sahipliği yapan otel, misafirlerine pek çok alanda yeni deneyimler sundu.

Gelenekselleşecek etkinliğin ilk ziyaretinde bağ bozumu, sanat ve gastronomi eşliğinde renkli dakikalar yaşandı.