Astrolog Uygur Gür yorumladı: 2018’de Türkiye’yi neler bekliyor

5178
Ünlü astrolog Uygur Gür, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş günü 29 Ekim 1923 saat 20:20 yi esas alarak ülkenin astrolojik durumunu yorumladı.

Türkiye’nin burcunun akrep yükseleninin yengeç olduğunu söyleyen Gür, “Türkiye; yıkılmaz, her daim küllerinden yeniden doğabilecek bir güçte. Elbette ağır dönüşümlere açık bir harita. Türkiye haritasının tepe noktasını gösteren Mc ve karmik geçmişini anlatan Güney Ay Düğümü üzerindeki ağır Neptün transiti, son yıllarda ülkenin gitmesi gereken hedeflerine gitmekte zorlanmasının en büyük sebebi aslında. Fakat ülke olarak tekrar büyük çıkışı yakalayacağımız zamanlar yakın” dedi.

Dünyanın astrolojik durumunu da yorumlayan Uygur Gür, Plüton ile kavuşacak olan Satürn’ün önemli reformlara ve köklü değişimlere işaret ettiğini, yeni devletlerin kurulacağını ve bazı devletlerin yıkılacağını söyledi. Gür, ekonomik dengelerin değişeceğinin altını çizdi.

MAG Dergisi’nin Kasım sayısına özel bir röportaj veren ünlü astrolog Uygur Gür, kendisi ile ilgili merak edilen soruların yanı sıra, kişisel haritalar, burç ve yükselen burçların kişilere etkisi ve astroloji hakkındaki yorumlarını da dergi okurları ile paylaşıyor.