Atlas Space, PİAR İletişim’le anlaştı

14390

Metaverse evreninde önemli oyunculardan biri olan ABD merkezli Atlas Space, kurumsal iletişim çalışmalarını, teknoloji sektörünün iletişim danışmanlık ajansı PİAR iletişim ile yürütecek.

Teknoloji dünyasının en önemli alanlarından biri haline gelen Metaverse’e odaklanan bir girişim olan Atlas Space, stratejik pazarlama çalışmaları için PİAR İletişim ile anlaştı. Atlas Space, bu iş birliği kapsamında PİAR İletişim’den stratejik iletişim danışmanlığı, network iletişimi, iç iletişim, medya ilişkileri, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, içerik yönetimi ve dijital PR konularında danışmanlık alacak.

Atlas Space hakkında…

2019 yılında Burçin Gürbüz ve Pınar Öncü tarafından ABD merkezli olarak kurulan Atlas Space, sosyal etkileşim eksikliği, şirket içi iletişim eksikliği ve verimsizlik gibi sorunlara çözüm olmayı hedefliyor. Atlas Space, geliştirdiği Metaverse evreni ile şirketler için gerçekçi iş etkinliklerinin ve iş dışı sosyal etkinliklerin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri ile entegre bir şekilde çalışabilen Atlas Space Metaverse evreni, müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebilir olduğundan şirketlerin ihtiyaçlarına tam olarak yanıt verebiliyor. Marka ve kurumların Metaverse’te rahat ve sürdürülebilir nitelikte konumlanmasını destekleyen kullanım ve kazanç modelleri ortaya koyarak ayrışıyor. Atlas Space Metaverse evrenini (Metaverse as a Service) MaaS olarak müşterilerine sunmayı planlıyor.