Başarılı rallici Ali Türkkan’a Toyzz Shop’dan destek…

610

Balkan Şampiyonası’nda Gençler ve İki Çeker klasmanlarında Balkan Ralli Kupası’nı kazanan Ali Türkkan’a Toyzz Shop’dan destek geldi.

  • Toyzz Shop, Türkiye’nin rallideki genç yeteneklerinden biri olan Ali Türkkan’ın destekçisi olarak spora ilgi duyan her yaştan çocuğa örnek bir rol model tanıtmayı amaçlıyor.

Oyuncak markası Toyzz Shop, Ali Türkkan ile sporu ve genç sporcuları destekleyen yeni bir iş birliğine imza attı. Türk ralli sporunda önemli başarılara imza atan Ali Türkkan’ın şampiyonluk yolunda destekçisi olduğunu açıklayan Toyzz Shop, genç sporcunun önderliğinde çocuklarla birçok spor odaklı etkinliği hayata geçirmeyi planlıyor.

“Motor sporlarını seven binlerce çocuğun heyecanı enerjimize enerji katacak”

Son olarak Balkan Ralli Kupası’nı da ülkemize getiren Castrol Ford Team Türkiye pilotu Ali Türkkan yeni iş birliği ile ilgili olarak: “Toyzz Shop’un desteğiyle, benim gibi spora gönül veren her yaştan çocuğa ulaşacağımıza ve onlara örnek olabilecek işler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Balkan Ralli’sinden harika haberlerle döndük; Gençler ve İki Çeker klasmanlarında Balkan Şampiyonu olduk. Bu şampiyonluk Gençler klasmanında Türkiye’nin de ilk uluslarası başarısı. Sezon bitmiş değil hala önümüzde zorlu ve heyacanlı bir yarış programı var. Toyzz Shop ve motor sporlarını seven binlerce çocuğun heyecanı enerjimize enerji katacak” dedi.