Bentley’den 100. yıla özel 24 ayar altın kaplama çerçeveli gözlük!

1679
24 ayar altın kaplama çerçeveli gözlük

Bentley 100. yılını kutlamak için özel bir Bentley Gözlük Koleksiyonu oluşturdu. 24 ayar altın kaplama çerçeveli gözlükler el işçiliği ürünü.

El yapımı mükemmel Bentley gözlükler, Bentley modellerinde bulunan olağanüstü, birinci sınıf işçiliğin çoğunu yansıtıyor. Yeni güneş gözlükleri, zarif el işçiliği ustalığını ve yenilikçi teknolojiyi, ince vurgularla birleştiriyor.

Ayrıca, yenilikçi lens teknolojisi, üstün netlik ve eşsiz optik koruma sağlamak için, süper hafif titanyumdan yapılmış çerçeveler en üst düzeyde konfor ve kaliteyi tamamlıyor.

Fiyatları da özel!

Havacı tarzı el yapımı çerçevelerde, anahtarlardan alınan tırtıllı desen ve Bentley otomobillerinin iç dizaynından alışık olduğumuz gibi kusursuz Bentley tasarım ipuçlarını yansıtılıyor. Bu zarif detay, çağdaş 24 ayar altın kaplama çerçevenin üzerine harika bir şekilde uygulanmış. Doğal cila ile parlatılan el yapımı ikonik gözlükler şimdi Bentley koleksiyonu web sitesinden sipariş edilebilecek. 24 ayar altın kaplama Bentley gözlükler 460 sterlin ile 1.280 Sterlin arasında değişen fiyatlarla satılacak.