Bireysel ikinci el araç satışında yeni dönem!

1020
Bireysel ikinci el araç satışında yeni dönem!

Düzenlediği açık artırmalarla galerilere araç tedariki yapan Borusan Araç İhale şimdi bireysel müşteri araçlarını da ihalelere kabul etmeye başladı.

Ekim ayından bu yana bireysel müşteri araçları da sisteme kabul etmeye başlayan şirket böylece araçlarını satmak isteyen bireysel müşterilerin hayatlarını kolaylaştıran önemli bir adım attı. Bireysel müşteriler artık 724ihale.com’da araçlarına teklif alarak birkaç adımda araçlarının satışını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar.
Fiziki ihalelerde ve online satış kanallarında yepyeni bir tedarik havuzu sunan şirket; teklif edilen fiyatlardan satın alma garantisi veriyor, ancak bir hafta boyunca araçların ihalelerde bu fiyatın üzerine satılması için çaba gösteriliyor. Bireysel müşteriler yeni araç alma isteklerini ertelemeden, kendi araçlarını en yüksek fiyata satabiliyorlar. Bu sistem, Borusan Araç İhale’nin galeri sahibi iş ortaklarına, bireysel müşteri araçlarıyla artık daha geniş marka ve model çeşitliliği sunmasına olanak sağlıyor.

Yapay zekâ ile doğru ve güvenilir fiyatlandırma!

Borusan Araç İhale’nin müşteri ilişkilerini yöneten CRM sistemi de bu ay itibariyle hizmete girdi.Bu sistemle müşterilere, onların ihtiyaçlarını bire bir karşılamaya yönelik çok daha kişiselleştirilmiş hizmetler sunuluyor. Şirket aynı zamanda fiyatlama sistemi 724Fiyat’ı da yapay zekâ ile güçlendiriyor. Kısa bir sürede tamamlanması beklenen bu çalışma doğruluk oranlarını zirveye taşıyacak.Yapay zekâ ile güçlendirilmiş 724Fiyat’ı geniş kitlelere çok daha geniş ürün çeşitliliği ile ulaştırmak amacıyla yeni işbirlikleri yapılacak.

Borusan Araç İhale Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu

Sinan Barutçuoğlu: İşin rengini değiştirdik

Yenilikler hakkında bilgi veren Genel Müdür Sinan Barutçuoğlu şunları söyledi:
“Borusan Araç İhale markamız yeni ama biz bu sektörün en deneyimli ve öncü şirketlerinden biriyiz. 2001’den beri bu piyasada çalışan ve sektöre büyük emek vermiş, damgasını vurmuş bir şirketiz. Bu piyasanın kurumsallaşmasına, bu piyasaya teknolojinin girmesine önemli katkılarda bulunduk. Daha o yıllarda 2. el araçların fiziki ihale yoluyla satışını ülkemize biz getirdik. Sonrasında ise internetten satış, çok markalı pazarlama ve daha birçok yenilikle piyasayı ve müşterileri biz tanıştırdık.”