BMW 5 Serisi Sedan “Jack Ryan” serisinin yıldızı oldu

3636

BMW 5 Serisi Sedan “Jack Ryan” serisinin yıldızı oldu:BMW 5 serisi Sedan, Amazon’un yeni serisi “Jack Ryan” adlı dizide efsanevi CIA analisti ajan Jack Ryan’ın rol arkadaşı oldu.


BMW 5 serisi Sedan’ın yanı sıra BMW 540i xDrive Sedan, X5 ve BMW X6 da Jack Ryan serisinde rol alacak. Ayrıca dinamik performansı ve çevikliğiyle geniş çapta hayranlık uyandıran efsane BMW 2002 için de özel bir bölümün yer alacağı serinin ilk gösterimi 31 Ağustos 2018 tarihinden itibaren sadece Prime Video’da yayınlanacak.

Yeni dizide John Krasinski, Jack Ryan’ın rolünü oynayacak

Yazar Tom Clancy tarafından yaratılan Jack Ryan karakteri, 1990’lardan beri tanınmış bir pop kültürü figürüdür. Yeni dizide John Krasinski, Jack Ryan rolünü oynayacak.
Jack Ryan, yeni seride Avrupa ve Orta Doğu’daki teröristlerin peşinde koşan, terörist saldırıları önlemeye çalışan ve bu konuda yerinde analizleriyle eşsiz bir yetenek olduğunu her defasında kanıtlayan bir CIA analisti.

Jack Ryan ve CIA ajanlarının nefes kesen takiplerinde yanlarında hep BMW var

Teröristlerin takibi ve onlara karşı amansız mücadelelerinde Jack Ryan ve CIA ajanlarının yanında hep BMW araçlarının güçlü desteği öne çıkıyor. Her salisesi aksiyonla geçen seride BMW araçlarının inanılmaz performanslarını da görmek mümkün olacak.