Borusan Otomotiv yetkili servisi BemCar’dan garanti fırsatı!

1123
Borusan Otomotiv yetkili servisi BemCar'dan garanti fırsatı!

BMW’nin Türkiye Distribütörü olan Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, yepyeni fırsatlarla BMW kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

BemCar, artık servis geçmişi düzensiz olan BMW otomobilleri için de Garanti+ özelliğini tanımlıyor. Garanti+ ile otomobilinizde dış kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek sorunlara karşı paket kapsamında yer alan parçalarda ortaya çıkabilecek ani ve beklenmedik arızaların giderilmesinde sürücüler ekstra masraflardan korunmuş oluyor.

Özellikle garanti süresi bitmek üzere olan BMW modelleri için çok avantajlı fiyatlarla sunulan Garanti+ daha önceden yalnızca servis geçmişi düzenli olan otomobillere tanımlanabilmekteydi.

BMW müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine Borusan Otomotiv, servis geçmişi düzenli olmayan ancak 72 nokta kontrolünden geçen, 36 ay ve 80 bin kilometre sınırlarını aşmayan otomobiller içinde kampanya başlattı. Tüm Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden konu ile ilgili detaylı bilgi alınabiliyor ve Garanti+ tanımlanabiliyor.