Borusan Otomotiv’e Contact Center World Awards 2021’de 3 ödül

712

Borusan Otomotiv, bu yıl 16’ncısı düzenlenen Contact Center World Awards’da toplam 3 altın ödüle layık görüldü.

  • 2 altın ödülü ‘En İyi Müşteri Hizmeti’ ve ‘En İyi Sosyal Medya Kullanımı’ kategorilerinde alırken, ‘En İyi CX Organizasyonu’ kategorisinde de 1 altın ödülün sahibi oldu.

Borusan Otomotiv olarak odak noktalarının en iyi müşteri deneyimini sunmak olduğunu belirten Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, son 3 yıldır hızlandırdıkları dijital dönüşüm çalışmaları ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla birlikte Contact Center World Awards 2021’den kazanılan üç altın ödülün kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti.

Hakan Tiftik, “80’den fazla ülkeden sektör lideri 2000’den fazla firmanın başvurusuyla düzenlenen Contact Center World Awards’ta bu yıl Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin yer aldığı finallerde iletişim merkezimiz Webhelp ile ‘En İyi Müşteri Hizmeti’ ve ‘En İyi Sosyal Medya Kullanımı’ alanlarında altın ödüle layık görüldük. Ayrıca Borusan Otomotiv CX organizasyonumuz da müşteri deneyimine yönelik çalışmalarıyla ‘En İyi CX Organizasyonu’ kategorisinde altın ödülün sahibi oldu. Bu ödülleri kazanmamızda emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımızı ve iş birimlerimizi gönülden kutluyorum” dedi.