Citroen elektrikli modelleriyle Brüksel’e çıkarma yapacak

1125

Son iki yılda altı yeni model pazara sunarak ürün gamını güncellemeye devam eden Citroën, 10 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında 98. kez kapılarını ziyaretçilerine açacak olan 2020 Brüksel Otomobil Fuarında Yeni C5 Aircross SUV Hybrid modelinin dünya tanıtımını yapacak.

Markanın, ë-Comfort Class SUV olarak tanımladığı otomobil, 50 km tamamen elektrikli sürüş menzili sunuyor. Konfor ve modülerlik konusunda sınıfının referans modeli olan C5 Aircross SUV Hybrid, tamamen elektrikli sürüş özelliği ile sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatan şarj edilebilir versiyonla Citroën Advanced Comfort® programını bir adım ileriye taşıyor.

Citroën’in fuarda öne çıkacak bir diğer modeli Ami One Concept ise yeni bir şehir içi ulaşım çözümü sunuyor. Kompakt boyutlara sahip iki kişilik tamamen elektrikli konsept, enerji geçiş sürecine özgün bir yaklaşım sergiliyor. Ami One Concept özel bir uygulama üzerinden yönetilebiliyor ve araç paylaşımından kiralamaya kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor. Özgürlük ve paylaşma arzusundan esinlenilerek tasarlanan SpaceTourer Citroënist Concept ise ister iş, ister seyahat sonsuz bir özgürlük vaat ediyor.