Citroen’den yüzde 100 elektrikli çevre dostu mobilite çözüm

1374

Cinroen, son derece kompakt boyutları ve yüzde 100 elektrikli motoruyla kalabalık kentlerde hareket özgürlüğü sağlayan çevre dostu bir mobilite çözümü sunuyor.

Markanın 100. yıldönümü kutlamalarına yönelik iki konsept araçtan biri olan ve Cenevre’den sonra Şangay’da sergilenecek olan Ami One Concept otomotiv dünyasının içinde bulunduğu enerji geçişi sürecinde tamamen yenilikçi bir şehir içi mobilite vizyonu ortaya koyuyor.

Ami One Concept herkes için hareket özgürlüğü

Citroën tarih boyunca sıra dışı ve devrim niteliğinde araçlarla otomobil kullanıcılarının gönlünü kazanan bir marka oldu. Ait olduğu dönemde 2CV’nin yaptığı gibi günümüzde de Ami One Concept herkes için hareket özgürlüğü sunuyor ve geniş kitlelerin gönlünü kazanacak bir şehir içi mobilite çözümü olarak dikkat çekiyor.

#LibertyElectriCityMobility

Ami One Concept son derece kompakt boyutları ve yüzde 100 elektrikli motoruyla kalabalık kentlerde üstün hareket özgürlüğü ve çevre dostu bir mobilite çözümü sunuyor. Herkesin erişebileceği ve her kullanıcı tipinin beklentilerini karşılayan Ami One Concept, markanın fuarlar için tescil ettirdiği “La Maison Citroën” standında sergilenecek. Konsept otomobil Citroën’in şehirdeki özgürlükçü vizyonunu yansıtıyor: #LibertyElectriCityMobility.

TÜM CİTROEN HABERLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ