CNR Yacht Festival kapılarını açtı

2909

5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen kategorilerinin en iyisi olan 100’ün üzerinde markanın birbirinden özel deniz araçlarının sergilendiği festival 20 Ekim Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra en prestijli yerli üreticileri de ağırlayan festivalde, kategorilerinin en iyisi olan 100’ün üzerinde markanın mega yat, tekne ve yelkenlilerin yanı sıra şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri sergileniyor.

Mega yatlar, tekneler, deniz botları; hepsi bu festivalde

100’ün üzerindeki markanın yeni nesil deniz araçlarını sergileyeceği festivalde, son model tekne lansmanları da gerçekleştiriliyor. Denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarıyla yer aldığı festival su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Uluslararası ziyaretçilerin de etkin olarak katılabildiği bu gösteriler, festivalin son günü olan 20 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen teknelerin görücüye çıktığı festivalin 25 binin üzerinde deniz tutkununu hayalini kurduğu deniz araçları ile buluşturması bekleniyor.