Continental Türkiye’den online bayi toplantısı

3078
Continental Türkiye’den online bayi toplantısı

Continental Türkiye, her yıl gerçekleştirdiği geleneksel bayi toplantısını, salgın sebebiyle bu yıl online platforma taşıdı.

Continental Türkiye Genel Müdürü Ali Okan Tamer, ilk kez online olarak gerçekleştirilen gündem değerlendirme toplantısında,pandeminin otomobil ve lastik sektörüne etkisini, bu süreçte hayata geçirdikleri çalışmaları ve gelecek hedeflerini bayilerle paylaştı.

Şirket, Covid-19 tedbirleri kapsamında bayileriyle online gündem değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantının gündem maddesini pandeminin otomotiv ve lastik sektörüne etkisi oluşturdu.

Toplantıda bayilere Continental’in pandemi sürecinde hayata geçirdiği eylem planlarından da bahseden Continental Türkiye Genel Müdürü Ali Okan Tamer, açılış konuşmasında Continental’in salgın sürecini yakından takip ettiğini ve yol haritasını da bu bilinçle oluşturduğunu belirtti.

Tamer, “Bu süreçte başta çalışanlarımız olmak üzere herkesin sağlığını ve güvenliğini birincil önceliğimize alıyoruz. Bu doğrultuda yetkili kurumların aldıkları önlemleri ve kuralları eksiksiz bir şekilde uyguluyoruz. Salgının bir an önce bitmesini ve herkesin sağlığına tekrar kavuşmasını umuyoruz” dedi.