D Motor Yağı Ailesi genişledi!

5221

BorgWarner çatısı altında, otomotiv üreticileri için geleceğe yönelik çözümler geliştiren Delphi Technologies, D markalı ürün ailesini daha da zenginleştirdi.

  • Şirket, bu kapsamda D motor yağı portföyüne 9 yeni ürün ekledi.

BorgWarner’in çatısı altında bulunan Delphi Technologies, müşterilerine sunduğu ürün yelpazesine yenilerini ekledi. Şirket, motor yağları başta olmak üzere fren spreyi, fren sıvısı ve antifriz ürünlerini bünyesinde barındıran D markalı ürün ailesi 4 adet yeni motor yağı ile daha da zenginleşti.

Ailenin yenileri!

Ailenin her bir yeni üyesi, kullanıcılarına birbirinden farklı avantajlar sağlıyor. Bu kapsamda D Prestige Super Plus D-DX1, yeni nesil motorlar için tam sentetik motor yağı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Motorun ısınma anındaki aşınmaları minimize eden ürün, uzun yağ değişim aralığı da sağlıyor. Soğuk havalarda kolay ilk çalıştırma imkânı sunan motor yağı, üstün deterjan/dispersan özelliği ile depozit oluşumunu engelleyerek motoru koruduğu gibi, düşük hızlarda erken ateşlemeyi de (LSPI) önlüyor.

Ailenin bir diğer üyesi de son nesil çok dereceli tam sentetik motor yağı-Prestige Plus D-FD. Binek otomobillerin ve hafif ticari araçların motorları için yakıt ekonomisi sağlayan ürün, garanti sürecindeki ya da garanti kapsamından çıkan tüm benzinli ve dizel araçlarda kullanılıyor. Şehir içi trafiği kullanım şartlarında aşınmalara karşı koruma sağlayan ürün, motor parçalarında mükemmel temizlik de sağlıyor.

Aşınmaya karşı maksimum motor koruması!

Dizel partikül filtreli veya direkt yakıt enjeksiyon sistemli motorlar için uygun sentetik motor yağı D Prestige Super Plus D-LL de çok sayıda avantaj sunuyor. Oksidasyon ve korozyona karşı mükemmel direnç gösteren ürün, ağır şehir içi kullanım koşullarında aşınmaya karşı maksimum motor koruması sağlıyor. Ürün, ayrıca sülfatlanmış kül içeriğine duyarlı, modern egzoz emisyon sistemlerine de uyumlu.

Maksimum çevre koruması!

Düşük SAPS değerli çok dereceli tam sentetik motor yağı D Prestige Super Plus D-RN ise üstün katık teknolojisi sayesinde motoru temiz tutuyor. Yakıt verimliliği, enerji tasarrufu ve uzun servis ömrü sağlayan ürün, yüksek viskozite indeksine de sahip.

Delphi Technologies bünyesinde geliştirilen ‘D’ motor yağlarının yanı sıra, yine ‘D’ ürün gamı içerisinde; ‘D’ Uzun Ömürlü Kırmızı Antifriz, ‘D’ Dört Mevsim Mavi Antifriz, ‘D’ Fren ve Debriyaj Temizleyici Sprey ve DOT3 ve DOT4 Fren ve Debriyaj Sıvıları dahil olmak üzere zengin bir sıvı çeşitliliği bulunuyor.