DAF Trucks Turkey teslimatlarını sürdürüyor!

7515
DAF Trucks Türkiye
Alper Ata, Gregor van der Mark, Birkan Makaroğlu ve Tayfun Karahasan

DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark ve Mertsan Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan ve Bölge Yöneticisi Alper Ata ile birlikte Makaroğlu Logistics’e araç teslimatı gerçekleştirdiler.

DAF Trucks Turkey teslimatlarını ara vermeden sürdürüyor. Pandemi döneminde DAF Trucks’ı tercih eden müşterilerine kesintisiz hizmet verdiklerini belirten DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark “Covid-19 salgını döneminde taşımacılığın önemi daha da arttı. Biz, bu süreçte müşterilerimizin organizasyonları için her an devredeyiz” dedi.

Makaroğlu Logistics’e DAF teslimatı

DAF Türkiye’nin ana bayisi Mertsan’ın organizasyonu ile Makaroğlu Logistics’e dünyanın tercihi DAF çekicilerinin teslimatı sosyal mesafe kuralı çerçevesinde teslim edildi. Araç teslimatına DAF Trucks Turkey Genel Müdürü Gregor van der Mark, Mertsan Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan, Bölge Yöneticisi Alper Ata ve Makaroğlu Logistics firması sahibi Birkan Makaroğlu katıldı.

“Filomuza en uygun araç olarak DAF’ı seçtik”

Teslimat töreninde konuşan firma sahibi Birkan Makaroğlu, Makaroğlu Logistics’in uluslararası taşımacılık alanında birçok başarıya imza attığına vurgu yaparak, şunları söyledi; “Şirketimizi 2007 yılında Artvin Hopa’da kurduk. Uluslararası gelişmeleri gözlemlemek, müşteri beklentilerini tanımlamak ve değişimlere uygun ataklar yapabilmek için 2008 yılında İstanbul ve Bakü ofislerimizi açtık. Karayolu taşımacılık hizmeti verdiğimiz Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Kazakistan ve Özbekistan ülkelerine komple ve parsiyel olarak taşımacılık hizmeti veriyoruz.
Taşımasını yaptığımız ürünleri istenilen yer ve zamanda kaliteli bir şekilde teslim edebilmek ve hizmeti en düşük maliyetle yerine getirebilmek ağır ticari araçların verimliliğine bağlıdır. Buradan yola çıkarak tercihimizi tekrar DAF’tan yana kullandık. Çünkü filomuzda bulunan DAF markalı araçların bakım ve yakıt maliyetleri diğer marka araçlarımıza oranla düşük olması filomuzun yenilenmesinde DAF’ı tercih etmemizde en büyük etken oldu.”