DAF Trucks’a Yılın Üreticisi unvanı verildi!

2337
DAF Trucks'a Yılın Üreticisi unvanı verildi!
DAF ÖDÜLE DOYMUYOR:(Soldan sağa) DAF Trucks Pazarlama Müdürü Phil Moon- DAF Trucks Yedekparça Satış Müdürü Paul Cook- DAF Trucks Filo Sorumlusu James Stewart- DAF Trucks PACCAR Finansal sorumlusu ve Kıdemli İşletme Müdürü Steve Evans

Taşımacılı sektörünün önemli organizasyonu olan CommercialFleet Awards 2019 (Yılın Ticari Filo Ödülleri) kapsamında DAF Trucks ‘Yılın Üreticisi ‘unvanının sahibi olurken, DAF LF serisi de ‘Yılın Kamyonu’ seçildi.

İngiltere’de yapılan geleneksel ‘2019 Yılın Ticari Filo Ödülleri’nde DAF F serisi ‘Yılın Kamyonu’ seçildi. ‘Yılın Üreticisi’ ödülü de DAF Trucks’ a verildi. Böylece DAF, 2019 yılında çok önemli iki ödül birden almış oldu.

DAF’ın ‘Ödül Avcısı!’ geleneği bozulmadı

DAF LF, 2018 ve 2017 yıllarında da yılın kamyonu seçilmişti. 2016’da ise DAF’ın hafif hizmet tipi serisi olan Urban Delivery Truck da ödül kazanmıştı.. DAF’ın bu başarısına ilişkin Pazarlama ve Satış Müdürü de olan DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, şunları söyledi: “LF serisinin üst üste üçüncü kez bu ödülü alması çok memnuniyet verici ve alınan ödül özenle yapılmış bu çok yönlü makinaların uzun ömürlülüğünün bir kanıtı. Bu ödül DAF sahipleri ve filo operatörlerinin geri bildirimleri sonucu geldiği gerçeği çok önemlidir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin performansını onları her gün kullananlardan daha iyi değerlendirecek kimse yoktur.”