DS Automobiles Kasım ayı kampanyalarını açıkladı

821

DS Automobiles, Kasım ayında da avantajlı satın alma fırsatlarını sürdürüyor. Ay boyunca geçerli olacak özel teklifler kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modelinde 225 bin TL 12 ay 0 faizli kredi imkânıyla satışa çıkıyor.

  • Tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinde dikkatleri üzerinde toplayan DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da 20 bin TL’ye varan takas desteği imkânı sunuluyor.

DS Automobiles, sonbaharda DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri, yüzde 0 faizli kredi fırsatları ya da takas desteğini devam ettiriyor. DS Automobiles’in Kasım ayı teklifleri kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 225 bin TL 12 ay 0 faizli kredi imkânıyla satışa çıkıyor. DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da 20 bin TL’ye varan takas imkânı sunuluyor.

Formula E tecrübesiyle desteklenen ileri teknoloji

DS Automobiles’in, 300 HP güce sahip ve dört tekerlekten çekişli modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 gücü ve esnekliği bir araya getiriyor. DS Automobiles’in Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak tam elektrikli sürüş menzili ile hem sessiz hem de çevreci bir karakter sunuyor. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.