Egea rüzgarı bu hafta sonu Kayseri’de esecek

1747

Yüzlerce otomobil tutkununun katılımıyla ilk iki ayağı geçtiğimiz haftalarda Düzce ve Çanakkale’de gerçekleştirilen “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği 7 Nisan Cumartesi günü Kayserililer ile buluşacak.

Fiat’ın geçtiğimiz yıl başlattığı “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği, 2018 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. 7 Nisan Cumartesi günü, Kayseri Kadir Has Stadyumu otoparkında gerçekleştirilecek olan aktivitede; hafta boyunca Fiat Yetkili Bayii İnciroğlu Otomotiv’e gelerek Fiat Egea ile test sürüşü yapan kullanıcılar kıyasıya rekabet edecek.

Motor sporları dünyasını yakından tanıma fırsatı

Güvenli otomobil kullanımının püf noktalarına dair alınan eğitimin ardından, Egea Sedan’ın pist şartlarına özel olarak hazırlanan versiyonunu deneyimleme imkânı bulunan etkinlikte kullanıcılar, motor sporları dünyasını yakından tanıma fırsatı bulacak. Geçerli ehliyet sahibi olan ve manuel vites otomobil kullanabilen tüm otomobil severler, aktiviteye katılabilecek. Egea Seni Piste Çağırıyor aktivitesinde ilk üçe giren katılımcılar podyuma çıkarak, madalyalarını Fiat Motor Sporları Takım Direktörü ve pilotları ile İnciroğlu Otomotiv yetkililerinden alacak.