Elektrikli scooter Piaggio 1, Motobike İstanbul’da!

1371

2022 Motobike İstanbul Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda en büyük standlardan birine sahip olan Doğan Trend Otomotiv, elektrikli mobilite konusunda da öncü olduğunu özel modelleriyle vurguluyor.

Tam şarj için gereken standart süre 220 Volt enerji ile 6 saat olan Piaggio 1; 5,5 inçlik dijital renkli LCD ekranı, pratik çıkarılabilir bataryası, hafif, sağlam yapısı 3 farklı versiyonu ve yüksek sele altı kapasitesi, e-scooter sınıfında tek olması ile dikkatleri üzerine topluyor.

Şubat ayından bu yana Türkiye yollarında olan ve tüketicinin büyük beğenisi ile karşılaşan %100 elektrikli Piaggio 1, 21-24 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Motobike İstanbul’da da gönülleri fethetmek için yerini alıyor. Yalın, pratik ve hafif bir elektrikli scooter ile üstün kaliteli ve en gelişmiş teknolojilerle güvenlik özelliklerini bir araya getiren Piaggio 1’in yanı sıra, fuarda markanın sevilen diğer modelleri de yer alıyor.

Türkiye yollarına Active versiyonu ile 78.900 TL’lik satış fiyatıyla çıkan kusursuz elektrikli mobilite çözümü Piaggio 1’in yanı sıra fuarda marka; mükemmel İtalyan tasarımını yenilikçi teknolojiler ve performansla birleştirdiği MP3 500 Sport Advanced ve Beverly Sport Touring 400cc ABS modellerini de görücüye çıkartıyor.