Emniyet Genel Müdürlüğü’nün tercihi Yamaha Tracer 900

2183

Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet filosuna 60 adet YamahaTracer 900 ekledi. Trafik hizmetlerinde ekiplerin olaylara daha hızlı müdahale etmeleri amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü, motosiklet filosunu YamahaTracer 900 ile güçlendirdi.

Tracer 900, performansı, kıvraklığı ve üstün yol tutuşu ile yoğun tempoda çalışan motosikletli polis ekiplerinin en büyük yardımcılarından biri olacak. Performans ve güvenliğin yanı sıra sağladığı konfor ile ekiplerin görev sırasında rahat sürüş yapmasını sağlayacak.

Tracer 900’de polis memurlarının hayatını kolaylaştıracak önemli detaylar var.

Yamaha’nın Tracer 900 modelinde kullanılan 3 silindirli ve 847 cc motor hacmine sahip yüksek performanslı CP3 motor bloğu, 115 PS güç ve 87,5 Nm tork üretiyor. Motor performansının yanı sıra ekiplerin güvenli bir sürüş yapmasını sağlayacak kaydırmalı debriyaj, sürüş modları ve çekiş kontrol sistemi gibi sürüş destek donanımlara sahip. Dar alanlardan geçişleri ve motosikletin kontrolünü kolaylaştıran daraltılmış gidon genişliği sayesinde ekipler Tracer 900 ile yoğun bölgelerde daha kıvrak ve hızlı hareket edebilecek.