F1 Portekiz GP’si saat kaçta, hangi TV kanalı canlı yayınlayacak!

1456
F1 Portekiz GP'si saat kaçta

Formula 1’de heyecan tüm hızı ile sürüyor. 2021 sezonu oldukça çekişmeli geçiyor. Geçen sezon yarış neredeyse iki takım arasında geçti. Bu sezon zirveye kaç takım aday! Bugün yapılacak olan Portekiz GP’sinde zirvenin ortakları bir bir ortaya çıkacak. Peki F1 Portekiz yarışı saat kaçta!.. Lewis Hamilton’ın ikinci sırada start alacağı Portekiz GP’sinin canlı yayını hangi TV kanalında!

Formula 1 Portekiz GP’si hangi TV kanalında?

Dünyanın her yerinde milyonlar adeta nefeslerini tutmuş F1 Portekiz GP’sinin start saatini bekliyor. Peki Portekiz yarışını sizce kim alır; Bottas mı, Hamilton mı, yoksa Verstappen mi?.. Portekiz’de sürpriz olur mu? Ferrari’nin savaşçıları Leclerc ile Sainz aylar sonra bir sürpriz yapar mı! F1 Portekiz GP’sinde Vettel’in şansı ne kadar? Eski şampiyon Alonso, o eski günlerdeki performansına kavuşabilecek mi!.. Renault’nun takımı Alpine ne yapar! Astron Martin sezona ne kadar hazır? Portekiz GP’sinde bu soruların cevabını bulabilecek miyiz? Seyircisiz yapılacak Formula 1 yarışını F1 tutkunları sadece televizyondan izleyebilecek!

Bottas yarışı alabilir mi!

Milyonları TV başına toplayacak F1 Portekiz GP’sinde pole pozisyon sahibi Mercedes pilotu Valtteri Bottas ne yapar? Takım arkadaşı Hamilton, yarışta Bottas’ı ne kadar zorlar? Peki Bottas’ın kazanma şansı yüzde kaç!.. Hamilton ve Verstappen’in liderlik savaşında Bottas’ın direnç göstermesi; Bottas’ın yarış stili baz alındığında biraz zor gözüküyor.

Formula 1 yarışı hangi kanalda

Sezonun 3. yarışı bugün Türkiye saatiyle 17.00’de start alacak. Startın çok önemli olduğu yarışta en çok merak edilen Bottas’ın nasıl bir kalkış yapacağı. Hemen sağında yer alan Hamilton daha iyi bir kalkış yaparak Bottas’ı daha ilk saniye’de avlamaya çalışacak. Arkada ise pusuda iki çetin ceviz var: Verstappen ve Perez. Verstappen oldukça kurnaz. Sağ gösterip sol vuranlardan. Bottas Hamilton’ın önüne kıracak, soldaki boşluğu ise Verstappen değerlendirecek. Startta olası bir kazaya da hazır olun.

Peki bu önemli yarışı hangi kanal canlı verecek? Yarış Türkiye saatiyle 17.00’de S Sport ve Sport Plus’ta canlı olarak yayınlanacak.