Fiat Doblo, yeni nesliyle Türkiye’de satışa sunuldu

4465

Yeni Nesil Doblo, ayrıca dizel motor seçeneklerine ilave olarak; tamamen elektrikli motora da sahip olacak. E-Doblo’nun ülkemizde 2023 yılının son çeyreğinde satışa sunulması planlanıyor.

Sınıfının öncüsü olan Doblo; geniş iç hacmi ve fonksiyonel yapısını yeni nesliyle de korurken; hem ticaretin erbaplarına hem de geniş ailelere hitap etmeyi sürdürüyor.
Bir önceki nesline göre yeni teknolojilerle donatılan Doblo, şık ve dinamik tasarımının yanında, güçlü motor seçenekleri, konforlu iç mekanı ve zengin güvenlik sistemleriyle de fark yaratıyor.

Yeni Nesil Doblo, manuel şanzımanlı 100 HP gücünde 1,5 litrelik dizel motor seçeneği ve yine aynı motor seçeneğinde hem manuel hem de 8 ileri otomatik şanzımanlı 130 HP gücündeki iki motorla satışa sunuluyor.

Yeni Nesil Doblo, Cargo ve Combi gövde tiplerinde; Easy, Urban, Premio Plus donanım seçenekleri ile Haziran ayından itibaren FIAT bayilerinden satın alınabilecek.

Fiat Doblo, Cargo ve Combi gövde seçenekleriyle, Haziran ayında, FIAT bayilerindeki yerini alıyor. Doblo Cargo lansmana özel 509 bin 900 TL’den, Doblo Combi ise 644 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

YENİ DOBLO’NUN TÜM DETAYLARI www.otoaktuel.com.tr ‘de…