Fiat ve Dacia’ya ‘Yılın İtibarlısı’ ödülü…

1107

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde kazananlar düzenlenen bir törenle “Yılın İtibarlısı” ödülüne kavuştu.

Fiat Türkiye…
Dacia Türkiye…

Marketing Türkiye adına pazar ve tüketici araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan AKADEMETRE’nin gerçekleş­tirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçlarıyla ha­zırlanan “The ONE Awards Bütünleşik Pa­zarlama Ödülleri”nde sonuçlar belli oldu. 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüş­meler sonucunda 40 sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 9 Ocak 2019’da Raffles İstanbul’da gerçekleştirilen törenle ödüllerine kavuştu.

Lassa..

İlk kez 2015 yılında 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda 2016 yılı Ocak ayında ölçümlemenin ve ödüllerin kapsamı genişletilmiş, kategori sayısı 32’ye çıkarılmıştı. The ONE Awards 6’ncı yılında 40 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve paydaşlarını ödüllendirdi. Araştırmada yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafından seçildi.

Opet…

The ONE Awards 2019’da Yılın İtibarlısı Ödülünü Kazanan Otomotiv Markaları:

Ticari Otomobil Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: Dacia Türkiye

Binek Otomobil Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: Fiat

Motosiklet Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: Suzuki

Kargo Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: MNG Kargo

Lojistik Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: Mars Logistics

Otomobil Lastiği Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: Lassa

Akaryakıt Kategorisi “Yılın İtibarlısı”: OPET

The ONE Awards “Yılın İtibar Kazandıran Reklam Ajansı” TBWA\Istanbul, “Yılın İtibar Kazandıran Medya Ajansı” People Initiative ve “Yılın İtibar Kazandıran PR Ajansı” Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı oldu.