Ford Türkiye’nin yeni reklam filmi: Gelecek için sabırsızlanıyoruz!

1896

Ford Türkiye’nin yeni reklam filmi. Ford Türkiye’nin yeni yıla özel reklam filmi yayına girdi:“Gelecek için sabırsızlanıyoruz!”

2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde Ford Türkiye, 2021 için ‘hoş geldin’ temalı bir reklam filmi hazırladı. Ford Puma’nın ileri teknolojilerine atıfta bulunan reklam filmi dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Kreatif çalışmalarını PunchBBDO’nun yürüttüğü yeni reklam filmi, mutlu bir ailenin yeni yıl hediyesi için sabırsızlanan çocuğunun Ford Puma’nın teknolojilerinden faydalanarak hediyesine kavuşmasını konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Osman Evre Tolga otururken yapımını ise Fantastic Entertainments üstleniyor.

Reklam videosu:

KÜNYE

Reklamveren: Ford Türkiye

Reklamveren Temsilcileri: Talat İşçioğlu, Serkan Özerbay, Kerem Can Yücel, Gamze Keskin, Ahmet Meral, Nergis Salman

Ajans: PunchBBDO

CCO: Ali Musa Paça

Kreatif Direktör: Mert Şentürk

Kreatif Ekip Lideri: Sanlı Kayabölen

Reklam Yazarı: Çağrı Akgül, Fatmanur Uğraşkan

Art Direktör: Oktay Metin, Selahattin Özdemir, Gizem Oduncu

İçerik Yöneticisi: Bahar Arasan, Cem Bozkurt

İş Geliştirme Direktörü: Gülin Erdoğan

Müşteri İlişkileri: Ezgi Günaydın, Cansın Ergün

Strateji: Beliz Atalay

Prodüktör: Koray Öztürk, Beray Odabaşı

Grafiker: Ozan Küme

Yapım Şirketi: Fantastic Entertainments

Yönetmen: Osman Evre Tolga

Müzik: Jingle Jackson

Ford Puma Hakkında:

Şık ve sportif dış tasarıma sahip Puma’nın iç tasarımında ergonomi, inovatif yaklaşım ve konfor dikkat çekiyor. Yeni Puma, inovatif MegaBox çözümü ve yıkanabilir 456 litrelik bagaj hacmi ile sınıfının lideri olarak ödün vermeyen bir yükleme alanı sağlıyor. Kuga ile birlikte Ford modellerinde ilk defa sunulan 12.3’’ dijital gösterge paneli, şık açılış ekranı ve sürüş modlarına göre değişen konfigürasyonları ile çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Ford’un Türkiye’de ilk defa bir otomobilde sunduğu yenilikçi 1.0L 155 PS EcoBoost Hibrit teknolojisi yüksek performanslı ve üstün yakıt verimliliğine sahip bir sürüş sağlıyor. 1.0L 125 PS Ecoboost benzinli motor ise 7 ileri otomatik şanzıman ile konfor ve performansı birleştiriyor.