Formula 1 Türkiye Grand Prix’sinin Canlı TV programı belli oldu

623
Formula 1 Türkiye Grand Prix'sinin Canlı TV programı belli oldu

Formula 1 Türkiye GP’sini Hangi TV canlı yayınlayacak! F1 Turkish GP’sinin canlı Televizyon yayınının tüm detayları belli oldu. İşte detaylar…

2021 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 16’ncı ayağı 10 Ekim Pazar günü Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek. 8-10 Ekim tarihleri arasında antrenman turları, sıralama turları ve F1 Türkiye GP’si geçen yıl olduğu gibi bu sene de S Sport2 ekranlarından ve S Sport Plus üzerinden canlı yayınla F1 tutukunlarıyla buluşacak.

F1 Turkish Grand Prix’si 3 gün boyunca televizyondan canlı yayınlanacak

Geçtiğimiz sezonun ardından Formula 1 bir kez daha Türkiye’de! Dünyada motor sporu yarışlarının en prestijlisi Formula 1, geçen sezonun ardından bir kez daha İstanbul’da! Formula 1’in 2020 takviminde sezonun en iyi yarışı seçilen Turkish Grand Prix, bu sezon da yine nefes kesecek. Son yılların en çekişmeli pilotlar şampiyonasının yaşandığı Formula 1’de belki de şampiyonluğu belirleyecek puanlar bu Pazar Intercity İstanbul Park’ta kazanılacak.

Organizasyon Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, İstanbul Park Pisti’nde gerçekleştirilecek. Yarış tutkunları bu dev organizasyonu, efsanevi Cuma turlarıyla birlikte antrenman, sıralama ve yarış olarak 3 gün boyunca S Sport2 ekranlarından ve S Sport Plus’tan izleyebilecekler.