Formula1 şampiyonluk yarışı Abu Dabi GP’si saat kaçta!

2499
Formula1 şampiyonluk yarışı Abu Dabi GP'si saat kaçta

Formula 1’de 2021 sezonu şampiyonu bugün belli olacak. Son yarışa ayni puanlarla giren Verstappen ve Hamilton’ın şampiyonluk yarışı saat kaçta, hangi TV kanalı canlı yayınlayacak!

Formula 1’de bugün bir ilke daha imza atılıyor. Ayni puanlarla sezonun son yarışında tüm kozlarını ortaya koyacak, dünyanın en hızlı pilotları Verstappen ve Hamilton, finişe birinci sırada varmak için tüm becerilerini sergiliyecek. F1 Abu Dabi Grand Prix’sine Verstappen en önde başlıyor. Hamilton ise ikinci sırada.

Şampiyonluk düellosuna çıkan iki pilot son turun son metrelerine kadar performanslarının zirvesine çıkmak için limitlerini aşacak. Verstappen bir adım önde gözüküyor. Kurt pilot Hamilton ise zoru seven bir pilot; kolay pes etmeyecek.

Abu Dabi GP’si saat kaçta!

F1 Abu Dabi GP’si saat kaçta?.. Formula 1 sezonunun final yarışı olan Abu Dabi GP’si Türkiye saatiyle 16.00’da start alacak.

Abu Dabi GP’sini hangi TV kanalı canlı yayınlayacak!

Sezonun en heyecanlı ve çekişmeli geçececek; sürprizlere gebe Abu Dabi GP’sini hangi TV kanalı canlı yayınlayacak? Sezonun son yarışı olan Abu Dabi GP’si tüm dijital platformlarda S Sport kanalında canlı yayınlanacak.