FOTO GALERİ: 11’inci nesil Yeni Honda Civic Sedan

28479
FOTO GALERİ: 11’inci nesil Yeni Honda Civic Sedan

Honda’nın “Maksimum İnsan / Minimum Makine” tasarım felsefesinin yalın ve modern bir yorumuyla tasarlanan 11’inci nesil Honda Civic Sedan, benzinli ve LPG’li motor seçenekleri ile Türkiye yollarına çıkıyor.

FOTO GALERİ: Yeni Honda Civic Sedan

Honda Civic Sedan
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-3
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-4
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-2
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-7
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-8
Honda Civic Sedan
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-10
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-9
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-11
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-13
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-14
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-15
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-16
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-12
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-17
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-5
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-20
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-18
yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-19
Honda Civic Sedan yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-3 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-4 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-2 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-7 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-8 Honda Civic Sedan yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-10 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-9 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-11 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-13 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-14 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-15 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-16 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-12 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-17 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-5 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-20 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-18 yeni-honda-civic-sedan-foto-galeri-19

Yeni Civic Sedan; alçak motor kaputu, mükemmel görüş açıları, ayrıntılara gösterilen özen, alan açısından verimli ve insan odaklı iç mekanı ile sportif bir tasarım ortaya koyuyor. Yüksek verimlilik seviyesine sahip iki motor seçeneği ve yeni şasi ile daha rijit bir gövde tasarımı ile 11’inci nesil Civic, konforu ve keyifli sürüş dinamiklerini sunmaya devam ediyor. “Duyguları Canlandıran Yenileyici Deneyim” genel konseptiyle tasarlanan yeni Civic’te Honda mühendisleri ve tasarımcıları markanın temel yaklaşımlarından “insan odaklı” olmayı temel alarak kullanım kolaylığı ve güvenlik için kapsamlı sürüş destek sistemleri ile bağlanabilirlik işlevleri sunmaya odaklandı.

Yeni Honda Civic Sedan ile ilgili Tüm Detaylara BURADAN ulaşabilirsin

İlk nesli 1972 yılında satışa sunulan Honda Civic, yaklaşık 50 yıl boyunca dünyanın 170 ülkesinde 24 milyondan fazla satış adedine ulaşmayı başardı. Honda ürün gamındaki en uzun soluklu model olmasıyla öne çıkan Civic, Honda mühendisleri tarafından insana fayda odaklı yaklaşım kapsamında geliştirilmeye devam ediyor.