Girişlerin ücretsiz olduğu “V Weekend Sports” festivali başladı

1474
Anneden babaya, çocuklardan gençlere her yaş grubunun festivali “V Weekend Sports” TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un basket atışıyla Intercity İstanbul Park’ta başladı.

Festivalde; spor, wellness, eğlence, yarışma, kişisel gelişim gibi her türden onlarca eğlence dolu aktivite bir arada bulunuyor. Ailece eğlence dolu bu festivale katılmak isteyenler ücretsiz olan Intercity İstanbul Park’taki “V Weekend Sports”u cumartesi ve pazar günleri de ziyaret edebilecekler.

Ailenin her ferdine özel etkinlik

V Weekend Sport’da ailecek hafta sonunu keyifli geçirmelerini sağlamak amacıyla kadınlar ve çocuklar için de birçok özel etkinlik yer alıyor. Pazar günü köpekleriyle gelen aileler için pati koşusu düzenlenecekken, yine aynı gün bebekli aileler için pusetli koşu etkinliği de gerçekleştirilecek. Ziyaretçiler, yoga, pilates, zumba, spinning, nefes teknikleri seansları gibi branşlarının tecrübeli eğitmen ve hocaları ile spor yapma fırsatı bulabiliyorlar. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü tarafından getirilen pony atları ile çocuklara hayvan sevgisi aşılanırken unutamayacakları bir hafta sonu yaşamaları da sağlanıyor.

Sağlıklı yaşamı ve sporu hayatında tutan tüm ziyaretçilere girişlerin ücretsiz olacağı festival, şehrin farklı noktalarından İETT seferleriyle de desteklenecek.