Goodyear’den yeni Renault Captur için özel lastik

4705
Goodyear'den yeni Renault Captur için özel lastik

Goodyear, yeni Renault Captur için EfficientGrip Performance lastiklerini tedarik ediyor.

Almanya’daki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda lansmanı yapılan Popüler SUV,yeni Captur’u Goodyear, EfficientGrip Performance lastikleriyle donattı. Goodyear, Renault’nun bu modelinin ana lastik tedarikçilerinden biri. Goodyear, bu model için ayrıca 215/60R17 96H EfficientGrip Performance lastiklerini de tedarik edecek.

GOODYEAR, yeni Renault Captur için ana lastik tedarikçilerinden biri oldu ve araç için 215/55R18 95H EfficientGrip Performance lastiklerini tedarik etmeye başladı. Renault Captur piyasada en çok satan küçük SUV’lardan biri. Görücüye çıktığı 2013 yılından bu yana 90 ülkede 1,5 milyon Captur satıldı.

Renault bu kez Goodyear lastiklerini tercih etti

Yeni Captur, ilk modelin büyük sükse yapan formülünü tekrar ederken ayrıca bu versiyonda en son teknolojik güncellemeler de yer alıyor. Captur bu versiyonunda lastik bakımından da yükseltildi. Renault bu kez Goodyear lastiklerini tercih etti. Goodyear’ın EfficientGrip Performance lastikleri Captur’u eskisinden de iyi hale getirecek mükemmel düzeyde performans sağlıyor. Goodyear, ilerleyen dönemde bu model için 215/60R17 96H lastiğini de sunacak.