GO’ya “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” belgesi

2736

Türkiye’nin genç ve yenilikçi yakıt markası GO, önemli bir başarıya daha imza attı.

KalDer tarafından düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde GO, “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” belgesine layık görüldü. GO, Türkiye akaryakıt sektöründe bu tescili alan en genç marka olarak 5’inci yılına 5 yıldızlı sertifika ile girdi.

Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve yenilikçi markası GO, KalDer – 26. Kalite Kongresi’nde “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasına layık görüldü. Çağdaş, yenilikçi yapısı, kalitesi ve Yeni Nesil Yakıt İstasyonları ile fark yaratan GO, “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasını henüz 4’üncü yılında almaya hak kazandı. GO sertifikayla birlikte önemli bir başarıya imza atarak, Türkiye akaryakıt sektöründe bu önemli belgeye ulaşan en genç marka oldu.

“Türkiye akaryakıt sektörüne hareketlilik kazandırdık.”

Mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve küresel standartlarla GO’yu yarattıklarını belirten İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO, yüksek standartları, kalitesi ve birçok açıdan getirdiği yeniliklerle Türkiye akaryakıt sektörüne hareketlilik kazandırdı, önemli gelişmelere imza attı. Aldığımız bu ödül, hem bu mükemmeliyetçi yaklaşımımızı hem de arzuladığımız kaliteyi yollara da yansıtabildiğimizin bir tescili oldu. Hem de henüz 4’üncü yılımızda ve ilk başvuruda layık görülmemiz vesilesi ile bizim için çok anlamlı” dedi.