Haziran’a özel Jeep Renegade’de Sunroof hediye!

2575

Jeep, Renegade modelinde sunduğu kredi fırsatı ve cazip ödeme seçenekleriyle yaz dönemine yepyeni bir Jeep modeliyle girmek isteyen otomobil severler için, fırsat sunmaya devam ediyor.

Haziran ayı süresince geçerli olacak kampanya dahilinde, Jeep Renegade için 50 bin TL’ye kadar eşit ödemeli, 12 aya varan vadeyle cazip kredi fırsatı sunulurken, sunroof donanımı da hediye ediliyor. Sunroof’a sahip olmayan Renegade modellerinde ise 5 bin TL’ye varan nakit indirimi sağlanıyor.

50 bin TL’ye kadar eşit ödemeli kredi imkanı ve sunroof donanımı hediye

SUV dünyasının efsanevi markası Jeep, Renegade modeli için Haziran ayına özel bir kampanyayı hayata geçiriyor. 120 HP gücündeki 1,6 litrelik dizel motoru ve otomatik şanzıman kombinasyonuyla dikkatleri üzerine çeken Jeep Renegade modelinde geçerli olan kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar eşit ödemeli, 12 aya varan vadeyle kredi avantajı sunuluyor. Üstelik Jeep Renegade’de sunroof donanımı hediye edilirken, bu donanıma sahip olmayan Renegade modellerinde 5 bin TL’ye varan nakit indirimi desteği sağlanıyor.

Jeep Compass’ta da 100 bin TL kredi fırsatı

Ülkemizde satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi gören Jeep Compass’ta ise tam 100 bin TL’ye kadar 1,29 faizle 15 aya varan vadeyle kredi seçeneği devreye alınıyor. Efsanevi Wrangler ve Grand Cherokee modellerinde de yüzde 7 nakit indirimi bulunuyor.