Hyundai Assan’dan Geleneksel Ücretsiz Check Up

2556

Hyundai Assan’dan Geleneksel Ücretsiz Check Up: Hyundai Assan,bayram tatili süresince ve sonrasında ücretsiz servis hizmetleri veriyor.

Avantajlarla dolu Ücretsiz Check Up Aktivitesi, 2 Eylül’e kadar geçerli olacak. Amaç, güvenilir ve keyifli yolculuklar sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak.

Araçların 37 farklı noktası, yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak kontrol edilecek

Hyundai, satış sonrasında da müşteri odaklı faaliyetlerine devam ediyor. Hyundai Yetkili Servisleri, bayram yolculuğu esnasında müşterilerinin kolaylıkla ulaşabilecekleri halka açık birçok farklı noktada ve benzin istasyonlarında “Ücretsiz Check Up” aktiviteleri düzenliyor.
Hyundai marka araçların 37 farklı noktası, yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak kontrol edilirken aynı zamanda araç sahibi de otomobili hakkında detaylı bir ekspertiz raporuyla bilgilendirilmiş oluyor. Hyundai, bu aktivitelerle müşterilerinin memnuniyeti kadar trafikte de güvenli bir şekilde sürüş yapmalarını amaçlıyor.Hyundai sahipleri aynı zamanda yeni modelleri de test etme şansını bulacak ve özel fiyatlardan yararlanma şansını elde edecekler.

Ücretsiz Check Up Aktivitelerinin düzenlenmekte olduğu hizmet noktaları ile Hyundai’nin Satış Sonrası Hizmetleri’nde sunduğu “7 Yıl veya 80.000 km Garanti “, “Blue Card”, “Kapınızdaki Servis Hyundai”, “Havalimanındaki Servis Hyundai” ve “Hyundai Kasko” hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, “www.hyundai.com.tr” adresini ziyaret edebilirler.