İki tekerli araç kullanamayanlar için tasarlandı

2039

Çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik modelleri ile E-Mon, e-scooterlar şehir içindeki pratik kullanımıyla her geçen gün daha fazla ilgi odağı oluyor…

Yalnız başına gezinti yapmaktan hoşlanmayanlara artçı yolcusu ile  keyifli zaman geçirmeye imkan tanıyan Assist DS, rahat kullanımı ve kolay sürüş keyfi ile tam bir e-scooter. Assist DS aynı zamanda enerji tüketimiyle de çevre dostu.

Assist DS’de tasarıma uygun yerleştirilen, ileri ve geri ayarlanabilir koltuk yapısı, hareketli-çift kolçaklı ergonomik kol koyma yerleri sürüş esnasında konforu yaşatıyor. Otomatik vites yapısı ve geri vites özelliği ile geri gidişlerdeki uyarı sinyali çevredekilerin aracı fark etmesini sağlarken, güvenli sürüşe katkıda bulunuyor.

Assist DS, yol sarsıntı ve darbelerini sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanını bir araya getirmekte.

1000 Watt motor gücüne sahip Assist DS’de, elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 30 km hıza kolayca ulaşabiliyor. 10 derece tırmanma açısı tüm yaştan kullanıcıya hitap ederken, taşıma sepeti ile de günlük alış-verişlerin rahatça taşınmasına olanak sağlıyor.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Assist DS, uzun mesafe yolculukları için yüksek kaliteli aküye sahip.

İki tekerli araç kullanamayanlar için tasarlanmış olan Assist DS, park, bahçe ve açık alanlarda keyifli zamanlar vaadediyor.