İki telefon parasına elektrikli motosiklet

10316
Kuralkan Holding Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem Ata, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motobike 2018’deki SuperSoco lansmanında yaptığı açıklamada elektrikli motosikletlerin başta İstanbul olmak üzere yoğun trafiğin yaşandığı büyük kentlerde çevreci ve ekonomik özellikleriyle ideal bir ulaşım aracı olacağına dikkat çekti.

İki telefon fiyatına satılan yüzde yüz elektrikli motosiklet SuperSoco, Motobike 2018 Fuarı’nda tüketici ile buluştu. 160 kilotmetrelik mesafeyi iki batarya ile rahatlıkla katedebilen SuperSoco’nun şarj gideri ise sudan ucuz!

Kuralkan Motorlu Araçlar tarafından ithal edilen ve yakın zamanda Türkiye’de de üretileceği belirtilen elektrikli motosiklet SuperSoco’nun elektrikli motoru Bosch imzası taşıyor. Yeni nesil lityum iyon pillerden oluşan bataryası ise LG, Samsung ve Panasonic ürünü.

Bir şarjla 80 km yol gidiyor, kilometrede 1 kuruş elektrik harcıyor

Otomobil ehliyeti ile de kullanılabilinen SuperSoco bir batarya ile sorunsuz 80 km yol kat ediyor ve kilometrede 1 kuruşluk elektrik harcıyor. Normal prize takılarak şarj olan batarya 6 saatte tam şarja ulaşıyor. 2400 W güç üreten bataryanın dolum bedeli ise ortalama 160 kuruş.

İki iPhone parasına ulaşım derdi bitiyor

Bataryası ile birlikte toplam 78 kg ağırlığa sahip olan SuperSoco 120 Nm torka sahip. Azami süratı 65 km/s olan SuperSuco’nun fiyatı ise sadece 2 iPhone parası. 2 seçeneği bulunan SuperSoco’nun TS 2400 modelinin fiyatı 11.400 TL, TC 3000 modelinin fiyatı ise 12.900 TL.

Kontak kapatmadan 60 saatte Türkiye turu